Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Nowy alkomat stacjonarny w Pyskowicach

W Pyskowicach (woj. śląskie) zamontowano stacjonarny alkomat AL 4000 zakupiony z funduszy Urzędu Miejskiego.

21 czerwca 2018 r. w komendzie miejskiej w Pyskowicach (woj. śląskie) zamontowano stacjonarny alkomat AL 4000 zakupiony z funduszy Urzędu Miejskiego. Urządzenie ma poprawić bezpieczeństwo na lokalnych drogach i wpisuje się w politykę promocji jazdy "na trzeźwo".

Alkomat stacjonarny marki PROMILER został oficjalnie przekazany przez Zastępcę Burmistrza Pyskowic Adama Wójcika oraz Pełnomocnika Burmistrza ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Uzależnień Justynę Fijołek-Ziobrowską na ręce Komendanta Komisariatu Policji w Pyskowicach mł. insp. Rafała Grzeni.

Urządzenie do pomiaru poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu, zakupione za kwotę 2.590,00 zł, zostało umieszczone w poczekalni pyskowickiego Komisariatu Policji. Alkomat ma służyć każdemu mieszkańcowi Pyskowic do samodzielnego i bezpłatnego przebadania w razie wątpliwości, co do poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu.

Nowoczesny alkomat Firmy Promiler AL 4000 jest bardzo prosty w obsłudze: wszystkie komunikaty wyświetlają się na ekranie LCD a także w formie głosowej. Alkomat zatem przeprowadza użytkownika przez wszystkie etapy badania bez udziału dyżurującego funkcjonariusza. Wynik wyświetlany jest na ekranie LCD.

Dzięki tej inwestycji anonimowo i szybko, 24 godziny na dobę, każdy chętny będzie mógł sprawdzić, czy w jego organizmie nie znajduje się alkohol.

Źródło: https://pyskowice.com.pl/i,samoobslugowy-bezplatny-alkomat,200274,807284.html

Kup alkomat stacjonarny AL 4000 w wersji "na monetę" i zarabiaj!

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Zresetuj hasło

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się