Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Nowy alkomat stacjonarny w Pyskowicach

W Pyskowicach (woj. śląskie) zamontowano stacjonarny alkomat AL 4000 zakupiony z funduszy Urzędu Miejskiego.

21 czerwca 2018 r. w komendzie miejskiej w Pyskowicach (woj. śląskie) zamontowano stacjonarny alkomat AL 4000 zakupiony z funduszy Urzędu Miejskiego. Urządzenie ma poprawić bezpieczeństwo na lokalnych drogach i wpisuje się w politykę promocji jazdy "na trzeźwo".

Alkomat stacjonarny marki PROMILER został oficjalnie przekazany przez Zastępcę Burmistrza Pyskowic Adama Wójcika oraz Pełnomocnika Burmistrza ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Uzależnień Justynę Fijołek-Ziobrowską na ręce Komendanta Komisariatu Policji w Pyskowicach mł. insp. Rafała Grzeni.

Urządzenie do pomiaru poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu, zakupione za kwotę 2.590,00 zł, zostało umieszczone w poczekalni pyskowickiego Komisariatu Policji. Alkomat ma służyć każdemu mieszkańcowi Pyskowic do samodzielnego i bezpłatnego przebadania w razie wątpliwości, co do poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu.

Nowoczesny alkomat Firmy Promiler AL 4000 jest bardzo prosty w obsłudze: wszystkie komunikaty wyświetlają się na ekranie LCD a także w formie głosowej. Alkomat zatem przeprowadza użytkownika przez wszystkie etapy badania bez udziału dyżurującego funkcjonariusza. Wynik wyświetlany jest na ekranie LCD.

Dzięki tej inwestycji anonimowo i szybko, 24 godziny na dobę, każdy chętny będzie mógł sprawdzić, czy w jego organizmie nie znajduje się alkohol.

Źródło: https://pyskowice.com.pl/i,samoobslugowy-bezplatny-alkomat,200274,807284.html

Kup alkomat stacjonarny AL 4000 w wersji "na monetę" i zarabiaj!

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się