Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Po zakrapianej firmowej kolacji pchali auto prezesa

W Chinach pracownicy pewnej firmy pchali 5 km samochód swojego szefa z nim w środku.

(grafika: Mike Hammerton, Flickr, (CC)) 

W Chinach pracownicy pewnej firmy pchali 5 km samochód swojego szefa z nim w środku.

 

Firmowa kolacja zakrapiana alkoholem odbywała się w restauracji w centrum Changchun, w północno-wschodnich Chinach. Gdy dobiegła końca prezes firmy Zhang Fei odpowiedzialnie stwierdził, że jest zbyt pijany, by prowadzić. Jego pracownicy także byli zbyt pijani, żeby prowadzić zamiast niego.

 

Prezes jednak nie chciał zostawić swojego pojazdu w śródmieściu. Zasugerował, że pracownicy... popchną go w aucie do domu. Odległość od restauracji do domu prezesa to... "zaledwie" 5 km. Przekonywał, że takie ćwiczenie fizyczne przyniesie im to, co dobre! Użyta argumentacja zdrowotna była widocznie na tyle przekonowująca, że nikt nie oponował! Wszystkich 10 pracowników szybko się zgodziło i wyruszyli z Zhangiem za kierownicą ku uciesze mijanych przechodniów.

 

Jazda pod wpływem alkoholu uznana została w Chinach niedawno za niebezpieczne przestęptwo. Kierowcy pod wpłwyem liczyć mogą do 6 miesięcy więzienia i sutą grzywnę. Jednakże w tym przypadku policjanci nie mogli nic zrobić. Dopóki silnik samochodu nie działał, zgodnie z chińskim prawem czyn nie mógł być klasyfikowany jako jazda pod wpływem alkoholu.

 

Przepchanie auta z szefem w środku do jego domu przez całe miasto trwało 45 minut.

 

A Wy byście odmówili swojemu pomysłowemu szefowi, po tym jak stawiał?

Sprawdźcie się rano po imprezie firmowej alkomatem AL 8000 PLUS!

 

 

 

 

 

 

 

 

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się